Acasă Concursuri
Imprimare PDF

Clasa PREGĂTITOARE A

REZULTATE la concursurile școlare din 2014-2015:

*********************************************************************************************

Iată rezultatele de la Concursul Școlar Naţional de Competență și Performanță

COMPER- MATE 2000, etapa I,  23 ianuarie 2015:

100 p = PREMIUL I: 19 elevi (Alexandrescu Bogdan, Grigorescu Teodora, Nistor Alessia,  Lăcustă Ștefan, Cujbă Oana, Tofan Alexandru, Manea Ana-Maria,  Arapoglu Adam, Lupu Octavian, Filip Ana-Maria, Filip Matei-Andrei, Dominteanu Medeea, Stoica Bianca, Banea Bianca, Mocanu Raluca, Stupu Ioan, Vasilache Delia, Danu-Soare Teodor, Sandu Andrei)

PREMIUL II: 7 elevi (Miron Matei, Stoleru Alexandra, Pintilie Amalia, Constandache Ana-Maria, Mărăcineanu Vlad, Bogdan Teodor, Rapotan Tudor)

*** 1 elev, cu 3 exerciții nelucrate (Felea Cosmin)

FELICITĂRI tuturor participanţilor!

****************************************************************************************

Iată rezultatele de la Concursul Naţional AMINTIRI DIN COPILĂRIE, etapa NOIEMBRIE 2014:
100 p: 24 elevi (Alexandrescu B., Banea B., Bogdan T., Constandache A., Cujbă O., Dominteanu M., Felea C., gemenii Filip, Grigorescu T., Lăcustă Ş., Lupu O., Manea A., Miron M., Mocanu I., Mocanu R., Nistor A., Pintilie A., Rapotan T., Danu-Soare T., Stoica B., Stoleru A., Stupu I., Tofan A.)
98 p: 3 elevi (Mărăcineanu V., Sandu A., Vasilache D.)
92 p: 1 elev (Arapoglu Adam)

FELICITĂRI tuturor participanţilor!

***************************************************************

Iată rezultatele de la Concursul Școlar Naţional de Competență și Performanță

COMPER- COMUNICARE, etapa I,  16 ianuarie 2015:

100 p = PREMIUL I: 16 elevi (Nistor Alessia, Pintilie Amalia, Lăcustă Ștefan, Cujbă Oana, Tofan Alexandru, Manea Ana-Maria, Constandache Ana-Maria, Arapoglu Adam, Lupu Octavian, Filip Ana-Maria, Dominteanu Medeea, Stoica Bianca, Banea Bianca, Stupu Ioan, Miron Matei, Danu-Soare Teodor)

95 p = PREMIUL II: 10 elevi (Rapotan Tudor, Mărăcineanu Vlad, Sandu Andrei, Vasilache Delia, Bogdan Teodor, Alexandrescu Bogdan, Stoleru Alexandra, Grigorescu Teodora, Filip Matei, Mocanu Raluca)

90 p = PREMIUL III: 1 elev (Felea Cosmin)

*********************************************************************************************